27.05.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 428


Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та Благодійна організація «Фонд Руєвит»  висловлює щиру подяку усім, хто приєднався до  патріотичної благодійної акціії «Підтримай Героя – подаруй йому оберіг».
Понад 50 загальноосвітніх, позашкільних і професійно-технічних навчальних закладів області підтримали благодійну акцію. Найбільш активно попрацювали учні загальноосвітніх навчальних закладів  Володимирецького, Дубенського, Сарненського, Костопільського, Березнівського, Млинівського, Осторозького та Здобунівського районів, ДНЗ ... Читать дальше »
Переглядів: 261 | Додав: admin | Дата: 27.01.2016

Переглядів: 228 | Додав: admin | Дата: 29.12.2015

Всьоме у Полтаві пройшов Всеукраїнський конкурс юних гумористів «Посміхнемось щиро Вишні». У фестивалі взяли участь 140 конкурсантів із 10 областей України, а саме: Волинської, Дніпропетровської, Донецької, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Рівненської, Сумської, Хмельницької та Черкаської областей. 
Діти змагались у трьох номінаціях: «Вишневі усмішки», «Веселий пензлик», та «Власні усмішки». ... Читать дальше »
Переглядів: 318 | Додав: admin | Дата: 29.12.2015

17 грудня 2015 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся обласний етнофестиваль «Вифлеємська зірка» серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів.
Учасників фестивалю привітали:  головний спеціаліст відділу виховної роботи та соціального захисту дітей  управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації  Ровкач Ангеліна Василівна, директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Климюк Володимир Миколайович,  директор Технічного коледжу національного університету водного господарства та природокористування  Яцков Микола Васильович. ... Читать дальше »
Переглядів: 360 | Додав: admin | Дата: 18.12.2015

17 грудня 2015 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування (м.Рівне вул.Орлова,35) проводитиметься обласний етно-фестиваль "Вифлеємська зірка" серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. Організатором фестивалю є управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Реєстрація учасників з 9.00. Урочисте відкриття фестивалю - 10.00. До участі у фестивалі запрошуються учнівські гурти колядників, "вертепи" та окремі виконавці - переможці І-го етапу (районних, міських конкурсів). Контактна особа – методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Сидорчук Любов Миколаївна, 63-71-32, 0979815196.
Переглядів: 381 | Додав: admin | Дата: 04.12.2015

Підведені підсумки обласного заочного конкурсу робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!"серед учнів професійно-технічних навчальних закладів, який проводився Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Цьогоріч учасниками  конкурсу стали юні фотоаматори із 19 училищ області.
На розгляд журі було представлено 137 фоторобіт у номінаціях натюрморт, пейзаж, студійний і репортажний портрет, жанрове, позажанрове та експериментальне фото.
Перші місця у відповідних номінаціях посіли:
Решетицька Оксана, учениця Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець;
Попович Соломія, учениця Клеванського професійного;
Гарбар Петро, учень Вищого професійного училища № 22 м. Сарни;
Пилип’юк Влада, ученицю Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець;
Козярчук Олександр, учень Державного навчального закладу "Рівненське вище професійне училище ... Читать дальше »
Переглядів: 291 | Додав: admin | Дата: 02.12.2015

26 листопада 2015 року на базі Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками євроклубів професійно-технічних навчальних закладів за темою «Особливості діяльності євроклубів у професійно-технічних навчальних закладах у 2015 – 2016 навчальному році». Захід відвідали керівники євроклубів 18 професійно-технічних навчальних закладів міста Рівного та області. На початку заходу директор Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Миколайович Климюк привітав усіх учасників наради та подякував їм за працелюбність та небайдуже ставлення до виховання молоді. ... Читать дальше »

Переглядів: 234 | Додав: admin | Дата: 26.11.2015

29 жовтня 2015 року на базі навчального відділення Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості було проведено засідання методичної секції бібліотечних працівників професійно-технічних навчальних закладів на тему: «Національно-патріотичне виховання учнів у професійно-технічному навчальному закладі в контексті положень і завдань «Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді»
Учасниками заходу стали 22 бібліотечні працівники з 19-ти закладів професійно-технічної освіти області.
Засідання методичної секції проводилось з метою визначення пріоритетних завдань бібліотек професійно-технічних навчальних закладів у системі національно-патріотичного виховання учнівської молоді та основних напрямів діяльності; створення умов для удосконалення фахової майстерності бібліотекарів; застосування інноваційних технологій у роботі з учнівською молоддю ПТНЗ.
Керівник секції Катерина Сіверс, методист навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області, у своєму виступі ... Читать дальше »
Переглядів: 387 | Додав: admin | Дата: 30.10.2015

Національний університет водного господарства та природокористування, управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації, навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та кафедра естрадної музики Рівненського державного гуманітарного університету оголошують про проведення V Всеукраїнського студентського фестивалю естрадної пісні «Пісня буде поміж нас». Фестиваль відбудеться 10 – 12 листопада 2015 року в концертній залі Національного університету водного господарства та природокористування в рамках відзначення 100-річчя від Дня утворення університету та з нагоди Міжнародного дня студентів. До участі запрошуємо учнів загальноосвітніх, позашкільних та ... Читать дальше »
Переглядів: 418 | Додав: admin | Дата: 29.10.2015

15 жовтня 2015 року у ДПТНЗ "Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну"  проводився обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Поліська січ". Засновником та організатором фестивалю є управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Фестиваль патріотичної пісні "Поліська січ" присвячувався вшануванню пам'яті воїнів УПА, Героїв Майдану, бойовим подвигам захисників Вітчизни - воїнам АТО, нашій Україні. У фестивалі-конкурсі взяло участь 36 колективів та окремих виконавців із загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів області. Учасників фестивалю привітав директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Миколайович Климюк та член Національної Всеукраїнської музичної спілки, композитор-пісняр Тетяна Петрівна Леус.
Кращими серед загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів були: Зразковий ансамбль естрадної пісні "Лорелей" Рівненського районного будинку школяра та Зразковий гурт традиційного поліського співу "Ранкова роса" Рівненської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів ... Читать дальше »
Переглядів: 567 | Додав: admin | Дата: 16.10.2015

« 1 2 ... 19 20 21 22 23 24 »
ЮНА ЗІРКА ОНЛАЙН

МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА