12.07.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 516


15 травня 2015 року у  Острозькому обласному   ліцеї-інтернаті з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся ХІІ фестиваль-конкурс художньої творчості „З вірою в майбутнє” серед вихованців інтернатних закладів.
Організаторами фестивалю були: управління освти і науки обласної державної адміністрації, Комунальний заклад «Острозький обласний   ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою» та навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.
Гостей та учасників фестивалю привітав заступник голови Рівненської обласної державної адміністрації Олександр Іванович Савчук. Від організаторів фестивалю з вітальним словом звернувся заступник начальника управління ... Читать дальше »
Переглядів: 308 | Додав: admin | Дата: 19.05.2015

З 23 по 30 квітня 2015 року управлінням освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації спільно з Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводився ІІ етап ХІІ фестивалю-конкурсу художньої творчості «З вірою в майбутнє» серед вихованців інтернатних закладів. Члени журі, до складу яких входили методисти НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Мельник Вікторія Богданівна та Сидорчук Любов Миколаївна, відвідали п’ять інтернатних закладів, де проходили звітні концерти. Головним завданням журі був відбір кращих номерів для заключного концерту фестивалю. Від закладу обирався один кращий концертний номер. Не легко було членам журі виконати свою місію, адже щороку діти з нетерпінням чекають цього свята і ... Читать дальше »
Переглядів: 314 | Додав: admin | Дата: 05.05.2015

Нещодавно у окремих професійно-технічних навчальних закладах області відбулися училищні етапи конкурсу талантів, краси та елегантності "Міс Профтехосвітяночка - 2015". Так як обласний етап конкурсу цього року не оголошувався, учасницям та гостям цих дійств повезло більше - вони здійснили чудову мандрівку в дивовижний світ фантазії, вишуканості і гармонії.
Майбутні оператори електронно-обчислювальних машин, кухарі, кондитери, кравці представляли свої професії.
Більшість конкурсанток надзичайно талановиті: люблять співати, танцювати, декламувати вірші, вишивати. ... Читать дальше »
Переглядів: 326 | Додав: admin | Дата: 29.04.2015

У Міністерстві освіти і науки України підведено підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням, що проходив під девізом «Об’єднаймося ж, брати мої».  
Від Рівненщини переможцями стали:  
у номінації «Література» Калініченко Артем Сергійович, учень 10 класу Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради – вчитель Волощук Олена Миколаївна; ... Читать дальше »
Переглядів: 358 | Додав: admin | Дата: 29.04.2015

«Щоб театр міг впливати на життя, він повинен бути
сильнішим, інтенсивнішим за повсякденне життя.
При стрільбі треба цілитися вище за ціль.» 

                                                                                               Ф. Кафка                                                                                          
 
Магія театру неповторна. Казковий ілюзорний світ змушує людей різних вікових категорій відволіктися від рутини та замислитися над важливими питаннями буття людини. Театр дає відпочинок для душі та сприяє самовдосконаленню. Це саме та сфера діяльності, в якій молоде покоління свідомих українців має змогу повністю реалізувати свої таланти. ... Читать дальше »
Переглядів: 352 | Додав: admin | Дата: 28.04.2015

Протягом квітня 2014 року у Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проходить обласна виставка-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». 
У виставці-конкурсі беруть участь учні загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів усіх районів області та міст Рівного, Кузнецовська,Острога та Дубно.
Достойно представили себе професійно-технічні навчальні заклади області, які направили на конкурс близько 200 робіт. Загалом експозиція виставки-конкурсу нараховує 568 робіт з 23 напрямів декоративно-ужиткового  і  образотворчого мистецтва ... Читать дальше »
Переглядів: 418 | Додав: admin | Дата: 27.04.2015

16 квітня 2015 року о 12 годині в приміщенні Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками євроклубів за темою «Аналіз особливостей функціонування євроклубів у професійно-технічних навчальних закладах». На нараді були присутні керівники 16 євроклубів професійно-технічних навчальних закладів області.

Наставники прогресивної молоді презентували особливості діяльності євроклубів від дати заснування по березень цього року. Були обговорені питання культурно-естетичної співпраці з професором Лінкольнського університету Ноелом Гірмансом ... Читать дальше »
Переглядів: 310 | Додав: admin | Дата: 17.04.2015

19 березня 2015 року на базі навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулось засідання оглядової комісії управління освіти і науки облдержадміністрації з метою перегляду матеріалів творчих колективів, які представлятимуться на присвоєння та підтвердження почесних звань "Народний художній колектив" і "Зразковий художній колектив". ... Читать дальше »
Переглядів: 537 | Додав: admin | Дата: 20.03.2015

5 березня 2015 року в актовій залі Вищого професійного училища № 1 міста Рівного відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів та юних поетів “Живи, Кобзаре, в пам’яті людській” серед учнів загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів. Організатори конкурсу: управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Щороку конкурс проводиться з метою розвитку дитячої та виконавської майстерності та вшанування великого українського поета, Тараса Григоровича Шевченка. ... Читать дальше »

Переглядів: 340 | Додав: admin | Дата: 16.03.2015

11 березня 2015 року відбувся творчий звіт Зразкової учнівської модельної агенції "Стиль і мода" ДПТНЗ "Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну". Захід проходив у рамках огляду колективів навчальних закладів області на підтвердження почесного звання "Зразковий художній колектив". 
На розгляд глядача було представлено 16 тематичних колекцій моделей одягу, які демонструвались у супроводі солістів-вокалістів. Оглядова комісія відзначила, що репертуар колективу, майстерність виконання, сценічна культура відповідають вимогам Положення про ... Читать дальше »
Переглядів: 314 | Додав: admin | Дата: 12.03.2015

« 1 2 ... 21 22 23 24 »
МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА