30.03.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 425


Управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації та Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області щороку в березні організовують обласний огляд-конкурс читців-декламаторів, юних поетів “Живи, Кобзаре, в пам’яті людській” задля  вшанування пам'яті великого українського поета, Тараса Григоровича Шевченка та з метою розвитку дитячої та виконавської майстерності. Учасниками конкурсу є учні загальноосвітніх, позашкільних та професійно-технічних навчальних закладів області.

Цьогоріч огляд-конкурс буде проводитися 5 березня 2015 року в актовій залі Вищого професійного училища №1 міста Рівного. Початок реєстрації учасників о 9 годині. Захід розпочнеться о 10 годині. Згідно з умовами проведення огляду-конкурсу конкурсні програми виконуються українською мовою. Конкурс буде  проводитись за такими номінаціями: читці-декламатори, інсценізація творів Тараса Григоровича Шевченка, та юні поети. Оцінювання учасників буде здійснюватись за такими віковими категоріями: І категорія (молодша) – 9-13 років, ІІ категорія (старша) – 14-17 років.
Переглядів: 273 | Додав: admin | Дата: 02.03.2015

На запрошення Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 7 по 13 березня 2015 року у місті Рівне перебуватиме Зразковий художній колектив хор української пісні «ДНІПРО» Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді під керівництвом Анатолія Тиховського.

Протягом відзначення у Рівному Шевченківських днів колектив виступатиме у різних освітянських закладах та на різних майданчиках міста. Хор вирізняється високим рівнем виконавської та художньої майстерності. Особливістю їхнього співу є народний стиль. Сильні голоси хлопців та дівчат, їхня мелодика ніби переносять глядачів у давні традиції степової України. ... Читать дальше »
Переглядів: 348 | Додав: admin | Дата: 24.02.2015

Протягом січня 2015 року в області проводився ІІІ етап ХІV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвячений Шевченківським дням, організаторами якого є управління освіти і науки та управління культури і туризму облдержадміністрації. Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Тараса Шевченка, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, активізація виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, державна підтримка талановитої молоді та творчої праці вчителів.
Конкурс проходить під гаслом «Об'єднаймося ж, брати мої!». ... Читать дальше »
Переглядів: 693 | Додав: admin | Дата: 17.02.2015

16 лютого 2015 року на базі Вищого професійного училища №1 міста Рівного Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області спільно з викладачами та студентами кафедри театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету провели майстер-клас з акторської майстерності для керівників драматичних гуртків. У майстер-класі взяли участь 22 керівника драматичних гуртків та гуртків літературно-естрадної мініатюри.
Захід розпочався з вітального слова заступника директора з навчально-виховної роботи ВПУ №1 м. Рівне В’ячеслава Володимировича Вороневича. Методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Марія Петрівна Цьомик у своєму виступі звернула увагу аудиторії на важливість ... Читать дальше »
Переглядів: 418 | Додав: admin | Дата: 17.02.2015

5 лютого 2015 року у Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти відбулось урочисте відкриття, а 6 лютого у Комунальному закладі "Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів - "Рівненський обласний ліцей" - урочисте закриття конкурсу. Організація та проведення заходу була покладена на Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Учасників конкурсу привітали: заступник голови обласної державної адміністрації Олександр Іванович Савчук, заступник голови обласної ради Степан Іванович Павлюк, голова постійної комісії обласної ради з питань освіти, науки, культури та духовності Світлана Олексіївна Левицька, начальник управління освіти і науки обласної державної адміністрації ... Читать дальше »
Переглядів: 286 | Додав: admin | Дата: 09.02.2015

« 1 2 ... 21 22 23
МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА