27.05.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 428


25 лютого 2020 року у НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області проходив семінар-практикум для лідерів учнівського самоврядування, які відповідають за інформаційне забезпечення з теми "Створення якісного журналістського відеопродукту на навчально-виховну та культурно-мистецьку тематику"
 
Переглядів: 64 | Додав: admin | Дата: 26.02.2020

03 березня 2020 року об 11 годині у Вищому професійному училищі №1 м. Рівне (вул. Степана Бандери, 69) відбудеться обласний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти з метою популяризації творчості видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка та задля розвитку дитячої та юнацької виконавської майстерності.

До участі у конкурсі запрошується один учасник від району, міста, об’єднаної територіальної громади та від закладу професійної (професійно-технічної) освіти. 
Учасники читають чи інсценізують твір Т.Г.Шевченка, або твір-присвяту Шевченку.
Конкурс проводиться серед вікових категорій:
І категорія (молодша) – 9 – 13 років;
ІІ категорія (старша) – 14 – 17 років. 

Творчий захід традиційно щороку організовує та проводить управління освіти і науки облдержадміністрації та Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.
 
Переглядів: 52 | Додав: admin | Дата: 25.02.2020

20 лютого 2020 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області спільно з Рівненським міським центром творчості учнівської молоді був проведений обласний семінар-практикум керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва закладів позашкільної та професійно-технічної освіти за темою «Джгутова філігрань у сучасному дизайні» ... Читать дальше »
Переглядів: 50 | Додав: admin | Дата: 21.02.2020

20 лютого 2020 року Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області спільно з Рівненським міським центром творчості учнівської молоді проводить обласний семінар-практикум для  керівників гуртків декоративно-ужиткового мистецтва закладів позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти за темою: «Джгутова філігрань у сучасному дизайні».

До участі у семінарі запрошуються по одному представнику від закладів позашкільної та професійної  (професійно-технічної) освіти. Заїзд та реєстрація учасників – 20 лютого з 10.30 до 11.00 за адресою: м. Рівне, вул. Князя Романа,1 філіал Рівненського міського центру творчості учнівської молоді "Ровесник". 
 
Переглядів: 27 | Додав: admin | Дата: 19.02.2020

Ось і завершилося інтернет-голосування за кращу роботу заочного конкурсу фоторобіт з мобільного телефону «МОЄ РІЗДВО» у якому брали участь 50 фоторобіт, учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області. 

Переможці були визначені голосуванням відвідувачів нашого сайту. Отож представляємо фотороботи, які набрали найбільшу кількість ваших голосів.
Переглядів: 203 | Додав: admin | Дата: 13.02.2020

23 січня 2019 року на базі КЗ «Рівненська обласна станція юних туристів» проводився І тур Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу».

Конкурс проводиться з метою виховання в учнів любові до рідного краю, бережливого ставлення до історії, духовної спадщини українського народу, природного довкілля; розвитку музейної справи в закладах позашкільної, загальної середньої та професійної (професійно-технічної) освіти. На розгляд журі конкурсу було представлено 24 презентаційні екскурсії.
Переглядів: 61 | Додав: admin | Дата: 27.01.2020

10 січня 2020 року на базі Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулася інструктивно-методична нарада з керівниками євроклубів професійно-технічних навчальних закладів області з теми «Особливості діяльності євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2020 році»
Захід відвідали керівники 12  євроклубів, що діють у професійно-технічних навчальних закладах області.  
Переглядів: 51 | Додав: admin | Дата: 13.01.2020

Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області   проводить  з 01 по 31 січня  2020 року заочний конкурс фотографій з мобільного телефона «Моє Різдво» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Переглядів: 68 | Додав: admin | Дата: 02.01.2020

26 грудня 2019 року на базі Рівненського професійного ліцею  відбувся семінар керівників гуртків художньо-естетичного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за темою «Активізація творчої і пізнавальної діяльності учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти засобами сучасних технологій».
Переглядів: 59 | Додав: admin | Дата: 27.12.2019

26 грудня 2019 року об 11 год. на базі Рівненського професійного ліцею (вул.Млинівська, 2) відбудеться семінар керівників гуртків художньо-естетичного напряму закладів професійної (професійно-технічної) освіти області за темою «Активізація творчої і пізнавальної діяльності учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти засобами сучасних технологій».

Організатори семінару Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та Рівненський професійний ліцей. 
 
Переглядів: 50 | Додав: admin | Дата: 21.12.2019

« 1 2 3 4 ... 23 24 »
ЮНА ЗІРКА ОНЛАЙН

МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА