27.05.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 428


Уже 19 років поспіль проводиться Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!». До розгляду приймалися матеріали за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю...» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці») у номінаціях «Історія України  і державотворення» та «Література». 

Конкурс має на меті активізацію виховної та патріотичної роботи серед учнівської молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, а також державну підтримку талановитої молоді та творчої праці вчителів. ... Читать дальше »
Переглядів: 4 | Додав: admin | Дата: 26.05.2020

З 2003 року третьої суботи травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. У 2020 році День Європи в Україні припадає на 16 травня.

Для українців це особливий день. Ще з античних часів Україна є повноправною та невід’ємною частиною європейської спільноти – великої родини, об’єднаної прогресивними демократичними поглядами. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи.
Переглядів: 10 | Додав: admin | Дата: 13.05.2020

 
Друга світова війна стала найбільш кривавою і жорстокою в історії людства (загинуло від 50 до 85 мільйонів людей). Україна вшановує пам’ять кожного, хто боровся з нацизмом, а також інших жертв війни. Та війна стала можливою через змову антигуманних режимів – нацистського і радянського, які ставили геополітичні інтереси вище прав і свобод людини. Крім того, слабкість, страх і нерішучість міжнародної спільноти заохочували агресорів до все більшого розмаху злочинів.
Переглядів: 16 | Додав: admin | Дата: 07.05.2020

Відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006, щороку 28 квітня, у  Всесвітній день охорони праці, в Україні відзначають День охорони праці. Цього року він присвячений боротьбі з пандемією смертельно небезпечної недуги коронавірусної хвороби COVID-19, яка сьогодні вже панує у всьому світі.

З метою належного відзначення організаційний комітет з підготовки та проведення у 2020 році Дня охорони праці в Україні за участі представників Держпраці, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці в Україні, Фонду соціального страхування України та організацій профспілок і роботодавців опрацював Звернення до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій з нагоди Дня охорони праці в Україні.
 

... Читать дальше »

Переглядів: 16 | Додав: admin | Дата: 04.05.2020

Запрошуємо талановиту молодь, а саме лідерів учнівського самоврядування, які відповідають за інформаційне забезпечення закладів професійної (професійно-технічної) освіти  взяти участь  у обласному  заочному конкурсі відеорепортажів з мобільного телефона «Моє навчання та дозвілля в умовах карантину», організатором проведення якого є Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних  навчальних закладів у Рівненській області.

Початок конкурсу: 15 квітня 2020 року.
Кінцевий термін подачі відеоробіт та анкет учасників: 15 травня 2020 року.
Переглядів: 50 | Додав: admin | Дата: 14.04.2020Дорогі друзі, запрошуємо вас дистанційно взяти участь у обласному конкурсі сучасної естрадної пісні «ЮНА ЗІРКА ОНЛАЙН» організатором проведения якого є Навчально методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних закладів у Рівненській області. Конкурс проходитиме впродовж квітня-червня 2020 року
Переглядів: 132 | Додав: admin | Дата: 09.04.2020

Заочний конкурс фотографій з мобільного телефона «Світлий Великдень» проводиться серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Організатором конкурсу є Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.
Метою проведення конкурсу «Світлий Великдень» є популяризація та пропаганда кращих учнівських фоторобіт, підтримка талановитої молоді, збереження багатовікових українських традицій, підтримання родинних зв’язків.

Початок конкурсу: 27 квітня 2020 року. 
Кінцевий термін подачі фотографій та анкет учасників: 15 травня 2020 року.
Переглядів: 42 | Додав: admin | Дата: 03.04.2020

Відповідно до плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю у 2020 році та з метою виявлення талановитих дітей та учнівської молоді засобами театрального мистецтва Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводить обласний заочний огляд-конкурс драматичних та лялькових колективів «Талановита Україна» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти. 
Переглядів: 114 | Додав: admin | Дата: 23.03.2020

 10 березня у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулись урочистості, присвячені вшануванню переможців ІІІ етапу XІX Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» та їх вчителів, який цьогоріч проходив за темою «Ради тебе перли в душі сію, ради тебе мислю і творю» (Василь Симоненко).
 
Переглядів: 60 | Додав: admin | Дата: 11.03.2020

03 березня у Вищому професійному училищі № 1 м. Рівне відбувся обласний огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти. Творчий захід проводився управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Відкриваючи конкурс, головний спеціаліст управління освіти і науки облдержадміністрації Ангеліна РОВКАЧ сказала: «Не кожна нація має такого пророка, такого генія, як Тарас Григорович. Його можна порівнювати з Пророком, адже Тарас Шевченко у своїх творах передбачив історію. Передбачив ті події, набагато вперед, які відбулися і відбуваються сьогодні» ... Читать дальше »
Переглядів: 162 | Додав: admin | Дата: 04.03.2020

1 2 3 ... 23 24 »
ЮНА ЗІРКА ОНЛАЙН

МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА