27.05.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 428


У день Святого Миколая 19 грудня 2019 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування відбувся ІІ етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед учнів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти. Учасників фестивалю привітали: заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Ладюк, директор Технічного коледжу НУВГП Микола Яцков та доцент кафедри музичного фольклору Рівненського державного гуманітарного університету Раїса Цапун

Цьогоріч фестиваль зібрав понад 800 учасників. ... Читать дальше »
Переглядів: 109 | Додав: admin | Дата: 20.12.2019

10 грудня у Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулося підведення підсумків обласного конкурсу малюнків «Україна без корупції» серед учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти. 

 На конкурс було представлено 167 малюнків  із закладів освіти 13 районів області, міст Рівне, Дубно, Вараш та Острог. Своє негативне ставлення до явища корупції показали також учні закладів загальної середньої освіти об’єднаних територіальних громад області.
Переглядів: 108 | Додав: admin | Дата: 12.12.2019

19 грудня 2019 року в актовій залі Технічного коледжу Національного університету водного господарства та природокористування (м. Рівне, вул. Орлова, 35) відбудеться ІІ етап обласного етно-фестивалю «Вифлеємська зірка» серед учнів загальної середньої, позашкільної та професійно-технічної освіти.

Організаторами фестивалю є управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації та навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. 

Фестиваль проводиться з метою залучення учнівської молоді до вивчення та збереження фольклору, як першооснови національної культурної спадшини, виявлення і підтримки кращих художніх колективів.

До участі у фестивалі запрошуються фольклорні колективи, вокальні ансамблі та окремі виконавці – переможці І етапу (районних, міських фестивалів).

Реєстрація учасників – 10.00. Урочисте відкриття фестивалю – 10.30.
 
Контактна особа – методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Сидорчук Любов Миколаївна

63-71-32, 0979815196.
Переглядів: 119 | Додав: admin | Дата: 08.12.2019

19 листопада в актовій залі ВПУ № 1 м. Рівне відбувся обласний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Учасників привітав директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Володимир Климюк, який зазначив, що завдання конкурсу - ознайомити присутніх з жанрами гумору, визначити правила використання жартів, вчитися бачити власні вади, звички, комплекси крізь призму посмішки.  
Переглядів: 139 | Додав: admin | Дата: 20.11.2019

19 листопада 2019 року в актовій залі Вищого професійного училища №1 м. Рівне  (вул. Степана Бандери, 69) відбудеться обласний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Організатором конкурсу є управління освіти і науки облдержадміністрації та навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Обласний огляд-конкурс читців-гумористів «Поліські пересмішники» проводиться з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, розвитку творчих здібностей, виховання любові до рідного слова, популяризації українського гумору.

Реєстрація учасників розпочнеться о 10 годині.
Урочисте відкриття конкурсу – о 10.30.

Контактна особа – методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Сидорчук Любов Миколаївна 63-71-32, 097-981-51-96.
Переглядів: 59 | Додав: admin | Дата: 11.11.2019

8 листопада 2019 року у Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області були підведені підсумки обласного заочного конкурсу юних фотоаматорів «Моя Україно!» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти. 

У конкурсі взяли участь юні фотоаматори із 15 закладів області. На розгляд журі конкурсу було представлено 135 фоторобіт у номінаціях: натюрморт, пейзаж, експериментальне фото, позажанрове фото, портрет, макрофотографія, архітектура, флора та фауна.
Переглядів: 99 | Додав: admin | Дата: 11.11.2019

4 листопада 2019 року в Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області  відбулася церемонія вручення нагород переможцям конкурсу проектів серед євроклубів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області «Ефективний лідер – успішна країна»
Переглядів: 65 | Додав: admin | Дата: 08.11.2019

9 листопада 2019 року у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбулось урочисте відкриття обласного етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, що проходить під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої!».
Тема цьогорічного конкурсу «Видатні постаті рідного краю».
Переглядів: 124 | Додав: admin | Дата: 08.11.2019

29 жовтня 2019 року у Клеванському професійному ліцеї Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області було проведено засідання методичного об’єднання бібліотечних працівників закладів професійної (професійно-технічної освіти) області за темою «Роль і місце бібліотеки в інформаційно-освітньому середовищі закладу освіти»

На початку заходу директор ліцею Борис Панчук привітав учасників та провів короткий екскурс у історію створення та становлення закладу. Бібліотекар Клеванського професійного ліцею Тетяна Качан розповіла про основні напрями роботи бібліотеки та про те, як здійснюється інформаційне забезпечення учнів та педагогічних працівників у бібліотеці.  ... Читать дальше »
Переглядів: 68 | Додав: admin | Дата: 31.10.2019


24 жовтня 2019 року в актовій залі ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» відбувся обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні «Поліська Cіч» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти.

Учасників фестивалю привітала заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольга Ладюк, яка відзначила, що фестиваль проводиться з метою формування національної свідомості учнівської молоді засобами українського мистецтва, популяризації вітчизняної патріотичної пісні, а також вшанування пам’яті героїв минулого та сучасності.  ... Читать дальше »
Переглядів: 241 | Додав: admin | Дата: 25.10.2019

« 1 2 3 4 5 ... 23 24 »
ЮНА ЗІРКА ОНЛАЙН

МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА