28.05.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

КАТЕГОРІЇ
Юна Зірка [12]
Вифлеємська Зірка [14]
Міс Профтехосвітяночка [8]
Веселі Закаблуки [11]
"Поліський краю дорогий" [2]
"Живи, Кобзаре, в пам'яті людській" [16]
"Об’єднаймося ж, брати мої!" [23]
"Знай і люби свій край" [15]
"Воскресни, писанко!" [5]
"Оксамитовий рай" [9]
"Поліські пересмішники" [10]
"Моя Україно!" [6]
"Поліська Січ" [13]
"Талановита Україна" [7]
"На крилах пісень до Європи" [1]
"Моя професія найкраща" [1]

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » Статті » КОНКУРСИ - ФЕСТИВАЛІ » "Об’єднаймося ж, брати мої!"

Конкурс, який об’єднує творчу молодь
Теплим весняним сонечком зустрів Київ переможців ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості, присвяченого Шевченківським дням. Радо вітав гостей музей Тараса Григоровича Шевченка. Скрізь панувала атмосфера високої духовності. У президії Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма, видатний український поет, голова Комітету з Національної премії України імені Тараса Шевченка, Герой України Борис Олійник, директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус, директор Інституту інноваційних технологій і змісту освіти МОН Олександр Удод

Перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма наголосив: "Це дуже важливо, що у свої молоді роки ви вже плекаєте, перш за все, любов до української мови, історії, до українського минулого – як в історичному, так і поетичному розумінні. Дуже приємно, що ви взяли участь – і перемогли – у конкурсах, які об’єднують учнівську творчу молодь, і які присвячені пам’яті Тараса Григоровича Шевченка”.

У свою чергу, директор Національного музею Тараса Шевченка Дмитро Стус зауважив, що "найголовніше – навіть не участь чи перемога у конкурсах, а надзусилля, які демонструють їх учасники. Усе це дає надію на те, що кожен з тих, хто присутній сьогодні у цій залі, здатен змінити наш світ на краще”.

Переможцям урочисто вручили дипломи Міністерства освіти і науки України, збірки їх творів, цінні подарунки та висловили теплі слова настанови. Нагородженню передувала цікава екскурсія музеєм Тараса Шевченка, де проходив захід.

Подібні конкурси надихають та підказують, що ти на правильному шляху. Дуже приємно усвідомлювати, що в нашій країні турбуються про талановиту молодь та навертають її до творчості Великого Кобзаря. Я щаслива, що взяла участь в цьому конкурсі, що крім мене є ще багато ентузіастів, які плекають українську культуру, вивчають історію та пам’ятають національних геніїв.

Цікава екскурсія по Києву, яку провела методист Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області Катерина Андронівна Сіверс, назавжди запалила любов до столиці нашої України.

 

Оксана Субурай,
учениця Квасилівського НВК "школа-ліцей”,
переможець ХІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості,
присвяченого Шевченківським дням, у номінації "Література”.

 

Категорія: "Об’єднаймося ж, брати мої!" | Додав: admin (25.04.2013)
Переглядів: 1327 | Теги: конкурси, поезія
Всього коментарів: 0
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР