28.05.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

КАТЕГОРІЇ
Юна Зірка [12]
Вифлеємська Зірка [14]
Міс Профтехосвітяночка [8]
Веселі Закаблуки [11]
"Поліський краю дорогий" [2]
"Живи, Кобзаре, в пам'яті людській" [16]
"Об’єднаймося ж, брати мої!" [23]
"Знай і люби свій край" [15]
"Воскресни, писанко!" [5]
"Оксамитовий рай" [9]
"Поліські пересмішники" [10]
"Моя Україно!" [6]
"Поліська Січ" [13]
"Талановита Україна" [7]
"На крилах пісень до Європи" [1]
"Моя професія найкраща" [1]

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » Статті » КОНКУРСИ - ФЕСТИВАЛІ » Міс Профтехосвітяночка

Обласний конкурс “Міс Профтехосвітяночка - 2013”
22 березня 2013 року у актовій залі ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну” управлінням освіти і науки облдержадміністрації та Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводився обласний конкурс "МІС ПРОФТЕХОСВІТЯНОЧКА" серед учениць професійно-технічних навчальних закладів. Конкурс проводиться з метою популяризації робітничих професій, створення позитивного іміджу людини праці; пропаганди ідеалів і цінностей гармонійного розвитку та формування творчої особистості; естетичного, культурного та духовного виховання молоді.

На конкурс з'їхались дівчата зі всіх училищ області. Кожна з них вже є переможницею у своєму навчальному закладі.
Учасниць конкурсу привітав голова журі, заступник начальника управління – начальник відділу виховної роботи та соціального захисту дітей управління освіти і науки обласної державної адміністрації ПЕКАРСЬКИЙ Олег Миколайович. До складу журі входили: СУПОНЬКІНА Людмила Петрівна – Заслужений працівник культури України, кавалер ордена княгині Ольги, художній керівник Мистецького об'єднання «Едельвейс»; ВАЩУК Василь Тарасович – виконуючий обов’язки директора Рівненської обласної державної філармонії; ДИХАНОВ Олександр Миколайович – режисер-постановник, хореограф; ВІЙТОВИЧ Богдан Михайлович – директор музичного магазину "YAMAHA”; ГАРБУЗ Ярослав Танасійович – режисер та диктор обласного радіо; СМІРНОВ Микола Валентинович – режисер-постановник та хореограф конкурсу „Міс університет" Національного університету водного господарства та природокористування.

Учасниці проявляли свої здібності й таланти у чотирьох конкурсних завданнях: "Візитна картка”, "Інтерв’ю”, "Мій талант” і "Дефіле у вечірній сукні”. Оцінювались не лише зовнішні дані конкурсанток, яких так щедро наділила природа, а також їх інтереси і таланти, інтелект і особисті якості. "МІС ПРОФТЕХОСВІТЯНОЧКА" стала не тільки першим в Україні обласним конкурсом серд учениць професійно-технічних навчальних закладів, але і поставила високу планку якості, давши можливість учасницям показати свою самодостатність. 
Дівчата, які беруть участь у конкурсі, зазвичай всебічно розвинені: співають, танцюють, декламують. Всі учасниці привабливі у будь-якому образі. Кожна по-своєму неповторна, по-своєму приваблива, що і доводили конкурсантки у творчому конкурсі. Майже кожна красуня вважала своїм найкращим талантом – спів, але й не обійшлося у конкурсі без іскрометних танців. Дівчата дуже гарно та цікаво представляли себе та свої професії, власні творчі вміння. Перукарі, кухарі-кондитери, оператори компютерного набору, бухгалтери і не лише – демонстрували тут свої таланти. Конкурсантки і вболівальники отримали масу позитивних емоцій, адже, незважаючи на примхливу погоду, на святі панувала атмосфера весняного настрою. 
Володаркою титулу "МІС ПРОФТЕХОСВІТЯНОЧКА" стала Лінік Марія з Рівненського професійного ліцею; титул „Перша Віце Міс” виборола Парфенюк Тетяна з ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну” (вона ж стала „Міс Глядацьких симпатій”); титул „Друга Віце Міс” дістався Ковтун Руслані з Рівненського торгово-професійного ліцею. Без подарунків і титулів від організаторів конкурсу не залишилася жодна учасниця. 

Решта конкурсанток вибороли такі титули: 
Калініна Юлія, Вище професійне училище № 1 м. Рівне – „Міс Артистичність”; 
Толкач Анастасія, ДПТНЗ „Здолбунівський професійний ліцей залізничного транспорту” – „Міс професійність”; 
Буць Соломія, Березнівське вище професійне училище – „Міс чарівність”; 
Дулінець Наталія, Дубровицький професійний ліцей – „Міс Вишуканість”; 
Ражик Оксана, Рокитнівський професійний ліцей – „Міс екстравагантність”; 
Яницька Євгенія, Соснівський професійний ліцей – „Міс Ерудиція”;  
Іллюк Ольга, Квасилівський професійний ліцей – „Міс Шарм”; 
Войтюк Людмила, Сарненський професійний аграрний ліцей – „Міс Елегантність”; 
Храпко Тетяна, Вище професійне училище № 22 м. Сарни – „Міс Гармонія”; 
Потапчук Надія, Клеванський професійний ліцей – „Міс Модель”; 
Шекель Ганна, Вище професійне училище № 24 м. Корець – „Міс Фантазія”; 
Гайдучик Марія, Вище професійне училище № 25 смт Демидівка – „Міс Ніжність”; 
Гончарова Марія, Радивилівський професійний ліцей – „Міс Грація”; 
Яра Вікторія, Дубенський професійний ліцей – „Міс Фотомодель”; 
Бондарук Марина, Острозьке вище професійне училище – „Міс Талант”; 
Погуляник Марія, Вище професійне училище № 29 смт Володимирець – „Міс Посмішка”; 
Павлюк Тетяна, Технічний коледж НУВГП – „Міс Геніальність”. 

Непроста місія випала на долю журі – вибрати кращих із кращих. Конкурс проводився вчетверте, але ще жодного разу не був таким яскравим. Справжня романтична феєрія! Гарний настрій глядачам дарували кращі колективи художньої самодіяльності та окремі виконавці – переможці всеукраїнських, обласних конкурсів і фестивалів та зразкова учнівська модельна агенція "Стиль і мода” ДПТНЗ „Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну”. У залі яблуку ніде було впасти – двадцятьом учасницям не бракувало підтримки, яка супроводжувалась шаленими оваціями та емоціями. Організатори конкурсу робитимуть усе, аби він і надалі залишався популярним.

Категорія: Міс Профтехосвітяночка | Додав: Sivers (30.03.2013)
Переглядів: 1407 | Теги: “Міс профтехосвітяночка - 2013”
Всього коментарів: 0
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР