22.05.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


00:09:01
Визначено переможців конкурсу «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА»
В області завершився конкурс драматичних та лялькових колективів «ТАЛАНОВИТА УКРАЇНА» серед учнів закладів освіти, організований Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Свої конкурсні вистави представили 29 колективів – учасники гуртків, театральних та лялькових колективів, літературних студій закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області – усі, хто любить і шанує мистецтво театру.

Колективи презентували драматичні, музично-драматичні твори, уривки з драматичних творів, лялькові вистави світової, вітчизняної класики, сучасних драматургів та авторські постановки.

Враховуючи художній рівень репертуару, режисерський задум і засоби його втілення, рівень виконавської майстерності, якість сценографії, музичне і звукове оформлення, журі фестивалю визначило переможців конкурсу у відповідних номінаціях

у номінації «найкращий драматичний колектив»
вікова категорія 9 - 13 років
І місце – Зразковий театральний колектив «ЦВІТ ПАПОРОТІ» Комунального позашкільного навчального закладу «Рафалівський центр дитячої та юнацької творчості» (керівник – Ганна СТЕЛЬМАХ);
ІІ місце – Драматичний гурток «ТЕАТР СЛОВА» Острожецького ліцею імені І.Єремеєва Острожецької сільської ради Млинівського району (керівник – Валентина ГЕРАСИМЧУК);
ІІ місце – Драматичний колектив «КАСКАД» Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради Дубенського району (керівник – Олена ПЕТРУК);
ІІІ місце - Драматична студія «МЕЛЬПОМЕНА» Опорного закладу Демидівський ліцей Демидівської селищної ради (керівник – Галина ЮХИМЧУК);
ІІІ місце – Гурток «ТЕАТРАЛЬНІ ЗАМАЛЬОВКИ» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради (керівник – Альона ВОЛЕВАЧ);
ІІІ місце – Драматичний колектив «РОЗУМАШКИ» Малодорогостаївського ліцею Млинівської селищної ради (керівник – Вікторія ЧЕРВ’ЯК).





номінація «найкращий драматичний колектив»  
вікова категорія 14 - 19 років
І місце - Шкільний театр мініатюр Сварицевицького опорного закладу загальної середньої освіти І - ІІІ ступенів Дубровицької міської ради (керівник – Лідія ЮШКЕВИЧ);
І місце – Гурток «ДИТЯЧИЙ ТЕАТР» Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Клеванської селищної ради Рівненського району (керівник – Леся СЕМЕНЮК);
ІІ місце – Театральний гурток «МАСКА» Чудельської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району (керівник – Валентина ЯКОВЕЦЬ);
ІІІ місце - Драматичний гурток «КРЕАТИВ» Зносицької загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник – Катерина ЛОТОЦЬКА);
ІІІ місце – Театральний гурток «СЮРПРИЗ» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник – Світлана РОМАНЧУК).





номінація «найкращий ляльковий колектив»
вікова категорія 9 - 13 років
І місце – Ляльковий колектив Мащанського ліцею Малолюбашанської сільської ради Костопільського району (керівник – Софія САВЧУК);
ІІ місце – Колектив «СМІШАРИКИ» Великоомелянського ліцею Великоомелянської сільської ради Рівненського району (керівник – Тетяна ІГНАТЮК);
ІІ місце – Ляльковий театр «БАРВИ» Вітковицького ліцею Березнівської міської ради Рівненського району (керівник – Тетяна ВОРОБЕЙ);
ІІ місце – Зразковий ляльковий театр «СОНЕЧКО» Будинку дітей та молоді Дубенської міської ради (керівник – Тамара УГАРОВА);
ІІІ місце – Ляльковий колектив Вирівської загальноосвітньої школи І - ІІІ ступенів Вирівської сільської ради Сарненського району (керівник – Настасія ШИЛО);
ІІІ місце – Лялькова студія «ДЖМЕЛИК» Підгаєцького ліцею Млинівської селищної ради (керівник – Наталія РУДИК).





Серед драматичних колективів закладів професійної (професійно-технічної освіти)
І місце – Гурток розмовного жанру Вищого професійного училища № 22 м.Сарни (керівник – Надія ФЕСОВЕЦЬ);
ІІ місце – Драматичний колектив «АДВАНС» ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище» (керівник – Оксана ВЕНГЕРЕЦЬ);
ІІ місце – Ляльковий театр «Казкарі» ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей» (керівник – Маргарита УДОДІК);
ІІІ місце – Драматичний колектив ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» (керівник – Ольга БЕЛІК).





Переможці будуть нагороджені Дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області.

Дипломи переможцям будуть надіслані на адреси електронних скриньок закладів освіти та територіальних громад, вказаних у заявках.



Надалі переможці конкурсу дитячих та юнацьких колективів за бажанням можуть брати участь у всеукраїнських та міжнародних конкурсах і фестивалях театрального мистецтва.

.
Переглядів: 440 | Додав: admin
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР