23.06.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


20:36:42
Визначено кращих «ПОЛІСЬКИХ ПЕРЕСМІШНИКІВ»
З 01 по 20 листопада 2021 року Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводився ІІ (обласний) етап  дистанційного конкурсу читців-гумористів «ПОЛІСЬКІ ПЕРЕСМІШНИКИ». Конкурс проходив з метою виявлення та підтримки талановитих дітей і молоді, розвитку їх обдарованості, виховання любові до рідного слова, до української класики та кращих традицій українського гумору.

У конкурсі взяли участь 86 учнів закладів освіти територіальних громад сіл, селищ, міст; професійних (професійно-технічних) закладів. Конкурсанти проявляли свій хист у читанні гуморесок, фейлетонів, байок. Талановиті жартівники демонстрували неабияку акторську майстерність, сценічну культуру, дикцію, вміння правильно триматись на сцені. 

Однак члени журі, до складу якого входили провідні спеціалісти декламаторського та театрального мистецтва, зауважили, що керівникам читців слід більше звертати увагу на засоби виразного читання, а не театральну гру на сцені. Журі також відмітили не дитячу тематику окремих гуморесок. Чимало зауважень було до якості запису.

Враховуючи рішення журі конкурсу, визначено переможців.

Абсолютним переможцем конкурсу та володарем ГРАН-ПРІ став ГАЛУШКО Михайло, учень Сварицевицького опорного закладу загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Дубровицької міської ради (керівник – Галина КИРКЕВИЧ).



У І віковій категорії 9 - 13 років перемогу здобули:
І місцеМИСЮК Андрій, учень Миколаївської гімназії Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник - Оксана МИСЮК).
ІІ місцеГІЗУН Іван, вихованець Клубу артмейкерів Рівненського міського Палацу дітей та молоді (керівник – Василь ГІЗУН);
- ЗАЙЧУК Марк, учень Мирогощанського ліцею Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник – Інна КОНЮКЕВИЧ);
- ШЕВЧУК Максим, учень навчально-виховного комплексу «Оженинська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів (ліцей) - дошкільний навчальний заклад (ясла-садок)» імені Т. Г. Шевченка Острозької міської ради (керівник – Марина КРАПЛИЧ);
- КОРКОШ Надія, учениця Рівненського навчально-виховного комплексу № 12 Рівненської міської ради (керівник – Тетяна БУРБЕЛА);
- ЧЕРЕДНІКОВ Артем, учень Сарненського районного ліцею «Лідер» Сарненської міської ради (керівник – Світлана РИБАЧЕК);
- ХОРОШИЛОВА Мар'яна, учениця Війницької загальноосвітньої школи І - ІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Дубенського району (керівник – Ірина ТАРАСЮК).
ІІІ місце - ЛЯЩУК Арсен, вихованець КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради (керівник – Альона ВОЛЕВАЧ);
- РЯСКА Ярослав, вихованець КЗ Демидівський Будинок творчості школярів Демидівської селищної ради, (керівник – Іванна КОВАЛЬЧУК);
- ВАКУЛКО Анастасія, учениця Катеринівської початкової школи Немовицької сільської ради Сарненського району (керівник – Катерина ГАЛУШКО);
- КОРОЛЬ Василь, учень Гощанської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Гощанської районної ради (керівник – Наталія СМЄШКОВА).



У ІІ віковій категорії 14 - 18 років перемогли:
І місце - ПАШКО Євгеній, вихованець Центру дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник – Олена СТАДНИК);
ІІ місце - ТОПОРОВСЬКА Дарина, учениця опорного закладу Демидівський ліцей Демидівської селищної ради (керівник – Оксана ШАБЛІЙ);
СТЕЛЬМАЩУК Василь, учень опорного закладу «Оженинський навчально-виховний комплекс «Школа І - ІІІ ступенів № 2 – ДНЗ» (керівник – Тетяна ТОКАРЧУК);
ІІІ місце - НАКОНЕЧНИЙ Роман, учень Повчанського ліцею Повчанської сільської ради Дубенського району (керівник – Жанна ФЕДИК);
- ЧЕРНЯВСЬКИЙ Владислав, КОВАЛЬ Євгеній, учні Рівненської гімназії «Гармонія» Рівненської міської ради (керівник – Олена ВОЛОЩУК);
- ВОЛОШЕНЮК Юрій, учень Бугринського ліцею Бугринської сільської ради Рівненського району (керівник – Ольга ХОМЕНЧУК);
- ПУКАЛО Ілля, учень Зарічненського ліцею № 1 Зарічненської селищної ради Вараського району (керівник – Галина ГРИЦЕНКО).



Серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти перемогу здобули:

І місце - ВАКУЛКО Денис, учень ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» (керівник - Тетяна ВЛАСЮК);
ІІ місце - СИДОРЕНКО Дарина, учениця Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка (керівник - Руслана СТАРЯТ);
- ШЕРСТЮК Іван, учень Вищого професійного училища № 22 м. Сарни (керівник - Надія ФЕСОВЕЦЬ);
ІІІ місце - ТКАЧУК Павло, ГЕРЕЛО Наталія, учні ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище» (керівник - Оксана ВЕНГЕРЕЦЬ);
- ГАРБОВСЬКИЙ Микола, учень ДНЗ «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (керівник - Наталія ПОЛІЩУК);
- ВИНЯРЧУК Яна, СИДОРЧУК Вікторія, учениці Рівненського професійного ліцею (керівник - Руслана ПАСТУХ).



Переможці будуть нагороджені дипломами Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області і рекомендуватимуться до участі у всеукраїнських і міжнародних конкурсах. Дипломи будуть надіслані на вказану у заявці електронну пошту.



.
Переглядів: 781 | Додав: admin
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР