МЕНЮ САЙТУ |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
БІБЛІОТЕКАРЮ |
![](https://i.postimg.cc/VL5fMknr/bibliogroup.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
КЕРІВНИКУ ГУРТКА |
![](https://i.postimg.cc/7hn22Y2Q/52441761.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
ЗАРАЗ НА САЙТІ |
Онлайн всего: 5 Гостей: 5 Пользователей: 0 |
![](/.s/t/371/15.gif) |
|
Головна » 2021 » Апрель » 19 » Відбулось засідання оглядової комісії щодо підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив»
13:22:50 Відбулось засідання оглядової комісії щодо підтвердження почесних звань «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив» |
15 квітня 2021 року у Навчально-методичному центрі естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області відбулось засідання оглядової комісії з метою перегляду документів творчих колективів, які рекомендуються на присвоєння та підтвердження почесного звання «Народний художній колектив» та «Зразковий художній колектив».
У роботі оглядової комісії взяли участь директор НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області КЛИМЮК Володимир Миколайович, методисти, старший викладач музично-педагогічного факультету Рівненського державного гуманітарного університету ГАРБУЗ Танасій Васильович, заступник директора з навчально-виховної роботи комунального закладу «Рівненська державна дитяча художня школа ім. А. Мартиненка» ДРЕБОТ Наталі Володимирівна.
![](https://i.postimg.cc/KYX0DyD2/02.jpg)
Климюк Володимир Миколайович зауважив, що почесні звання присвоюються постійно діючим учнівським колективам, що досягли високого рівня майстерності і проводять системну художньо-естетичну виховну роботу, творчу та просвітницьку діяльність.
![](https://i.postimg.cc/nrL2hVpv/07.jpg)
На розгляд комісії були подані матеріали щодо підтвердження почесних звань 4 творчим колективам. Серед них: камерний хор «Ave Maria», клуб авторської пісні «Музика мрій», майстерня поліського побуту профільної школи образотворчого мистецтва Рівненського міського Палацу дітей та молоді та студія декоративно-ужиткового мистецтва «Клубок» комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської міської ради Рівненського району.
![](https://i.postimg.cc/ZR4jXFQs/04.jpg)
Оглядова комісія відзначила високу виконавську майстерність творчих колективів, високий технічний рівень художніх робіт, активну участь у справі відродження та примноження надбань національної культури і художньої спадщини українського народу.
![](https://i.postimg.cc/t4nr6gPk/01.jpg)
Враховуючи рішення оглядової комісії, управління освіти і науки обласної державної адміністрації порушуватиме клопотання перед Міністерством освіти і науки України про підтвердження звання «Народний художній колектив»:
камерному хору «Ave Maria» Рівненського міського Палацу дітей та молоді;
підтвердження звання «Зразковий художній колектив»:
клубу авторської пісні «Музика мрій» Рівненського міського Палацу дітей та молоді;
майстерні поліського побуту профільної школи образотворчого мистецтва Рівненського міського Палацу дітей та молоді;
студії декоративно-ужиткового мистецтва «Клубок» комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської міської ради Рівненського району.
|
Переглядів: 245 |
Додав: admin
|
|
|
МИ У FACEBOOK |
![](https://i.postimg.cc/VLS5frvq/Image-000.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
НАШ МЕДІА-ЦЕНТР |
![](https://i.postimg.cc/nLfTBMjn/03101.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
|