МЕНЮ САЙТУ |
|
![](/.s/t/371/15.gif) |
БІБЛІОТЕКАРЮ |
![](https://i.postimg.cc/VL5fMknr/bibliogroup.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
КЕРІВНИКУ ГУРТКА |
![](https://i.postimg.cc/7hn22Y2Q/52441761.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
ЗАРАЗ НА САЙТІ |
Онлайн всего: 3 Гостей: 3 Пользователей: 0 |
![](/.s/t/371/15.gif) |
|
12:06:43 У Хмельницькому над Бугом лунала пісня! |
22-23 березня 2016 року у місті Хмельницькому відбувся Всеукраїнський дитячо-юнацький фестиваль-конкурс юних вокалістів «Пісня над Бугом». Солістка гуртка «Сучасна естрадна пісня» Кізілова Валерія з Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» виборола у ньому почесне ІІ місце (номінація «Естрадна пісня»).
Цьогорічне свято пісні зібрало близько 400 талановитих виконавців з позашкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних і вищих навчальних закладів України.
Виступи учасників фестивалю-конкурсу оцінювало компетентне журі, яке очолювала Народна артистка України, солістка Хмельницької обласної філармонії – Марія Ясіновська.
Від нашої області у роботі журі брав участь керівник гуртка художньої самодіяльності ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» Віталій Лампека.
|
Переглядів: 459 |
Додав: admin
|
|
|
МИ У FACEBOOK |
![](https://i.postimg.cc/VLS5frvq/Image-000.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
НАШ МЕДІА-ЦЕНТР |
![](https://i.postimg.cc/nLfTBMjn/03101.jpg) |
![](/.s/t/371/15.gif) |
|