23.06.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


11:27:52
Підсумки обласного конкурсу патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ»
Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 19 січня 2021 року № 08, з метою виявлення, підтримки кращих учнівських колективів та окремих виконавців, розвитку та популяризації української патріотичної пісні з 18 по 29 жовтня 2021 року був проведений обласний конкурс патріотичної пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

У Конкурсі взяли участь учнівські колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років. Цьогоріч для участі у Конкурсі надійшло 82 електронні заявки від переможців відбіркових етапів, які були проведені органами управління освітою територіальних громад, сіл, селищ, міст. Учасники конкурсу змагалися в номінаціях: «Солісти» та «Ансамблі».

Поважне журі конкурсу, до складу якого входили: Ірина Баковецька-Рачковська (голова журі) -  директорка Рівненського обласного центру народної творчості, відома фольклористка, менеджерка культурних проєктів журналістка, краєзнавиця, культурна діячка, етно-рок виконавиця; Танасій Гарбуз - «Відмінник освіти України» (2014), старший викладач РДГУ Інституту мистецтв (музично-педагогічна освіта) ; Галина Давидюк - керівник Зразкового естрадного хору «Фантазія» Рівненського Міського Будинку Культури та методисти НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Оксана Кондратюк та Андрій Пелант, високо оцінили рівень виконавської майстерності учасників усіх вікових категорій.

Відповідно до рішення журі переможцями обласного конкурсу патріотичної  пісні «ПОЛІСЬКА СІЧ» визнано:

у молодшій віковій категорії - від 6 до 10 років

Номінація «Солісти»:

І місцеНІКОЛАЙЧУК ОСТАП, учень Чабельської гімназії Вирівської сільської ради Сарненського району (керівник – Надія ЦАРУК);
ІІ місцеРОМАНОВИЧ ЯНА, учениця КЗ «Гощанський центр позашкільної освіти» Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник – Віктор МУЗИЧУК);
ІІІ місцеЄВТУШЕНКО ВІКТОРІЯ, учениця Квітневського ліцею Варковицької сільської ради Дубенського району (керівник – Віра СОРОКА);
ІІІ місцеТКАЧУК МАКСИМ, учень Боремельського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум» Боремельської сільської ради Дубенського району (керівник -  Борис РОСЛЮК).



Номінація «Ансамблі»:

І місцеАНСАМБЛЬ «ЗОЛОТІ ПЕРЛИНКИ», учні Гощанської районної гімназії Гощанської селищної ради Рівненського району (керівник – Марія МИРОНЧУК);
ІІ місцеДитячий фольклорний колектив «ДЖЕРЕЛЬЦЕ», учні Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Клеванської селищної ради Рівненського району (керівник – Лілія ШАХМАНЦІР);
ІІІ місцеГУРТ «ДЗВІНОЧКИ», учні Радивилівського ліцею №2 ім. П. Г. Стрижака Радивилівської  міської ради Дубенського району (керівник – Яна КОМАР).



у середній віковій категорії - від 11 до 14 років

Номінація «Солісти»:

І місцеРАЧКОВСЬКА АНГЕЛІНА, учениця Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник – Михайло ТАКА);
ІІ місцеКАРПОВЕЦЬ ДАРИНА, учениця Комунального закладу «Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської міської ради Рівненського району (керівник – Іван ГУНТІК).



Номінація «Ансамблі»:

І місцеВокальний ансамбль «КАЛИНОВИЙ ЦВІТ», учениці Опорного закладу Демидівський ліцей Демидівської селищної ради Дубнівського району (керівник – Олена КАРПЮК);
І місцеЗразковий аматорський фольклорно-автентичний колектив «КРИНИЧЕНЬКА», учні Великовербченського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району (керівник  - Ніна ДОБРОВОЛЬСЬКА);
ІІ місцеТАРГОНІЙ СОФІЯ, МИСНИК ЮЛІЯ, СКАКОВЕЦЬ АЛІНА, учениці Комунального закладу «Центр дитячої та юнацької творчості» Рокитнівської селищної ради Сарненського району (керівник – Ірина КУШНІР);
ІІІ місцеЛИСИЧУК АНАСТАСІЯ, СИЗЮК ЯНА, учениці Вербського ліцею Вербської сільської ради Дубенського району (керівник – Руслан ОЗІРСЬКИЙ);
ІІІ  місцеАНСАМБЛЬ «ГАРМОНІЯ», учні закладу загальної середньої освіти «Корецька гімназія» Корецької міської ради Рівненського району (керівник – Світлана СІРИК).



у старшій віковій категорії – від 15 до 18 років

Номінація «Солісти» :

І місцеЮЩИК  ВІКТОРІЯ, учениця Здолбунівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 Здолбунівської міської ради Рівненського району (керівник – Олена НАГОРНА);
ІІ місцеМОСІЙЧУК ЮЛІЯ, учениця Селецького ЗЗСО І-ІІІ ст. ім. Олега Ващишина Дубровицької міської ради Сарненського району (керівник – Євгенія ПЕТРУШКО).



Номінація «Ансамблі»:

І місцеРІЗАНОВИЧ ВІКТОРІЯ, КРАВЕЦЬ АРТЕМ, учні Вараський ліцей №1 Вараської міської територіальної громади Вараського району (керівники – Ніна ТИЩУК, Віктор МІЦЮК);
ІІ місцеЗЛАМАН ВАЛЕРІЯ, ОНІЩУК ДІАНА, КРИМІНСЬКА АННА, учениці Острозького навчально-виховного комплексу «Школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Острозької міської ради Рівненського району (керівник – Наталія ЯРМОЛОВИЧ);
ІІІ місцеКОЛБАСЮК ВІКТОРІЯ, МЕЛЬНИЧУК ДМИТРО, учні Новоукраїнського ліцею Ярославицької сільської ради Дубенського району (керівник – Валентина ГЕРЕЖУН).



серед закладів професійної (професійно-технічної) освіти

Номінація «Солісти»:

І місцеДЕМЧУК ЛЮБОВ, учениця Вищого професійного училища № 1 м. Рівне (керівник – Іван БОНДАРЧУК);
І місцеНАЗАРЧУК АНАСТАСІЯ, учениця Вищого професійного училища № 22 м. Сарни (керівник – Василь СЕРГІЙЧУК);
ІІ місцеСОКОЛОВСЬКА КАРІНА, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» (керівник – Вадим СВІДЕРСЬКИЙ);
ІІ місцеМАРЧУК АННА, учениця Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» (керівник – Людмила ШМАЙХЕЛЬ).
ІІІ  місцеЛОПАЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР, учень Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (керівник – Василь КОЛОМИС);
ІІІ  місцеЛОБОДА АЛЕКСАНДРА, учениця Квасилівського професійного ліцею (керівник – Ігор ОКСЕНЮК).



Номінація «Ансамблі»:

І місцеАНСАМБЛЬ «КРУЖАЛО», учні  Вищого професійного училища № 24 м. Корець (керівник – Валерій ВАСИЛЬЧУК);
ІІ місцеДРОЖЕНЕЦЬ СОФІЯ, ТИХОНЧУК ТЕТЯНА, учениці Державного професійно-технічного навчального закладу «Березнівське вище професійне училище» (керівник – Іван ЯРЕМКЕВИЧ);
ІІ місцеГУРТ «НЕЗЛАМНІ», учні Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» (керівник – В’ячеслав ОСИПЧУК);
ІІІ місцеКАРІНА ВАЩУК, ОЛЕГ ДРАГАНЧУК, учні Державного професійно-технічного навчального закладу «Соснівський професійний ліцей» (керівник – Сергій МИРОНЧУК); 
ІІІ місцеЗразковий гурт естрадної пісні «МЕРЕЖИВО», учні Державного навчального закладу «Здолбунівське вище професійне училище залізничного транспорту» (керівник – Василь КОЛОМИС).



Номінація «Хор»:

І місцеСтудентський дівочий хор «DAІSY», учениці Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» (керівник – Аліна КЛИМЮК)



Переможці будуть нагороджені Дипломом Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Електронний варіант Диплома буде надіслано на E-mail закладів освіти Рівненщини, які були вказані в заявках.

Вітаємо переможців!
Бажаємо  міцного здоров’я, невичерпного натхнення і ще більше яскравих перемог!

 













.
Переглядів: 1100 | Додав: admin
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР