23.05.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


10:04:20
Підсумки обласного конкурсу хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ»
Відповідно до Плану проведення обласних заходів із дітьми та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 19 січня 2021 року № 08, з метою виявлення, підтримки талановитої учнівської молоді та їх керівників, розвитку та популяризації дитячої хореографії, естетичного виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва з 27 травня по 25 червня 2021 року був проведений обласний конкурс хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ» серед учнів закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти.

У Конкурсі взяли участь учнівські хореографічні колективи та окремі виконавці закладів освіти Рівненщини віком від 6 до 18 років. Цьогоріч надійшло 63 електронні заявки із закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти області.

Учасники конкурсу змагалися в номінаціях: «Народний танець», «Бальний танець», «Сучасний танець».

Поважне журі конкурсу, до складу якого входили: директор НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Володимир Климюк - голова журі, методист  Оксана Кондратюк, а також хореографи Рівненщини та Вінниччини, високо оцінили художній рівень постановок керівників хореографічних колективів та рівень виконавської, сценічної майстерності учасників усіх вікових категорій.

Відповідно до рішення журі переможцями обласного конкурсу хореографічних колективів «ВЕСЕЛІ ЗАКАБЛУКИ» визнано:

у номінації «Народний танець»
молодша вікова категорія - від 6 до 10 років

І місце«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «ДРУЖБА» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник –  Наталія ДЗЮБЕНКО) за композицію «Сопілкарики»;
ІІ місцеЗразковий художній хореографічний ансамбль «ПІРУЕТ» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник – Ольга МАХОРІНА) за композицію «Український веселковий»;
ІІІ місцеХореографічний колектив «СУЗІР’Я» Вараської гімназії Вараської міської ради (керівник - Надія БАНАЦЬКА) за композицію «Ріпка»;
ІІІ місцеЗразковий ансамбль народного танцю «БАРВІНОК» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради (керівник – Марина ОЛЕЙНИК) за композицію «Веселі черевички».




у номінації «Бальний танець»
молодша вікова категорія - від 6 до 10 років

І місцеЗразковий ансамбль спортивного танцю «РИТМ» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник – Володимир БЕЛЕЙ) за композицію «Ніколи не пізно»;

у номінації «Сучасний танець»
молодша вікова категорія - від 6 до 10 років

І місцеМолодший склад «Зразкового художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «LІGHT» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівники –  Руслана АЛЕКСІЮК, Наталія СТОРОЖУК) за композицію «Better When I'm Dancin'»;
ІІ місцеСередній склад «Зразкового художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «LІGHT» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівники – Руслана АЛЕКСІЮК, Наталія СТОРОЖУК) за композицію «Make Way»;
ІІІ місцеХореографічний колектив «FLY DANCE» Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14» Рівненської міської ради (керівник – Ольга МАТВІЙЧУК) за композицію «M&M».

у номінації «Народний танець»
середня вікова категорія - від 11 до 14 років
І місце«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «ДРУЖБА» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник – Наталія ДЗЮБЕНКО) за композицію «Як їхали чумаченьки»;
І місцеХореографічний колектив «НАТАЛОНЬКА» Княгининської ЗОШ І-ІІІ ступенів Мирогощанської сільської ради Дубенського району (керівник – Наталія ГУЗ) за композицію «Полька з бубнами»;
ІІ місцеЗразковий ансамбль народного танцю «БАРВІНОК» Здолбунівського центру творчості дітей та юнацтва Здолбунівської міської ради (керівник – Марина ОЛЕЙНИК) за композицію «Козачок»;
ІІІ місцеХореографічний колектив «СУЗІР’Я» Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Володимирецької районної ради Вараського району (керівник – Олена ДАВИДОВА) за композицію «Гуцулочка».

у номінації «Бальний танець»
середня вікова категорія - від 11 до 14 років

І місцеЗразковий ансамбль спортивного танцю «РИТМ» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник – Володимир БЕЛЕЙ) за композицію «Давай потанцюємо».

у номінації «Сучасний танець»
середня вікова категорія - від 11 до 14 років

І місцеХореографічний колектив «СУЗІР’Я» Вараської гімназії Вараської міської ради (керівник - Надія БАНАЦЬКА) за композицію «Ритм життя»;
І місце«Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «LІGHT DANCE COMPANУ» (підготовча група) Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник – Наталія СТОРОЖУК) за композицію «Kappee»;
ІІ місцеХореографічний колектив «FLY DANCE» Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад № 14» Рівненської міської ради (керівник – Ольга МАТВІЙЧУК) за композицію «Іn the army»;
ІІ місцеСтарший склад «Зразкового художнього колективу» ансамблю сучасного танцю «LІGHT» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник – Руслана АЛЕКСІЮК) за композицію «Bun Up The Dance»;
ІІ місцеХореографічний ансамбль «ВІЗЕРУНОК» Костопільського будинку школяра та юнацтва Костопільської районної ради Рівненського району (керівник – Наталія ГАВРИЛЮК) за композицію «Мамина радість» (мала форма);
ІІ місцеХореографічний колектив «ГАРМОНІЯ» Комунального закладу «Острозький районний Будинок школяра» Острозької районної ради Рівненського району (керівник – Оксана ВОЛОЩЕНКО) за композицію «Пісня землі»;
ІІІ місцеЗразковий художній колектив сучасного танцю «ЕДЕМ» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської Ради (керівник – Ольга ГРИЦАЙ) за композицію «Сяйво»;
ІІІ місцеАнсамбль сучасного танцю «РИТМ» Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненського району (керівник – Анастасія АНТОНЮК) за композицію «Вокзальний переполох».




у номінації «Народний танець»
старша вікова категорія – від 15 до 18 років

І місце«Народний художній колектив» ансамбль народного танцю «ДРУЖБА» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник –  Наталія ДЗЮБЕНКО) за композицію «Загоринські вечорки»;
І місцеЗразковий хореографічний колектив «КАМЕЛІЯ» Вищого професійного училища № 22 м.Сарни (керівник – Катерина ШЕПЕЛЬ) за композицію «Полька»;
ІІ місцеЗразковий художній хореографічний ансамбль «ПІРУЕТ» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник – Ольга МАХОРІНА) за композицію «Гуцульські мотиви»;
ІІІ місцеХореографічний колектив «РОДИНА» Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» (керівник – Оксана ВЕНГЕРЕЦЬ) за композицію «Поліські вихиляси».

у номінації «Бальний танець»
старша вікова категорія – від 15 до 18 років

І місцеЗразковий хореографічний колектив «КАМЕЛІЯ» Вищого професійного училища № 22 м.Сарни (керівник – Катерина ШЕПЕЛЬ) за композицію «Леля»;
І місцеЗразковий ансамбль спортивного танцю «РИТМ» Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник – Володимир БЕЛЕЙ) за композицію «Торнадо»;
ІІ місцеЗразковий художній хореографічний ансамбль «ПІРУЕТ» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник – Ольга МАХОРІНА) за композицію «Танго»;
ІІІ місцеХореографічний колектив «МОДЕН» Державного професійно-технічного навчального закладу «Острозьке вище професійне училище» (керівник – Оксана ВЕНГЕРЕЦЬ) за композицію «Зоряний вальс».

у номінації «Сучасний танець»
старша вікова категорія – від 15 до 18 років

І місце«Народний художній колектив» ансамбль сучасного танцю «LІGHT DANCE COMPANУ» (концертний склад) Рівненського міського палацу дітей та молоді (керівник – Наталія СТОРОЖУК) за композицію «Обійми»;
І місцеАнсамбль сучасного танцю «РИТМ» Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненського району (керівник – Анастасія АНТОНЮК) за композицію «Жити, а не існувати» (мала форма);
ІІ місцеАнсамбль сучасного танцю «РИТМ» Обарівського ліцею Городоцької сільської ради Рівненського району (керівник – Анастасія АНТОНЮК) за композицію «У пошуках істини»;
ІІ місцеЗразковий художній хореографічний ансамбль «ПІРУЕТ» Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (керівник – Ольга МАХОРІНА) за композицію «Сум за тобою»;
ІІ місцеХореографічний ансамбль «СОНЯХ» Костопільського будинку школярів та юнацтва Костопільської районної ради Рівненського району (керівник – Наталія ГАВРИЛЮК) за композицію «Місячна ніч»;
ІІ місцеЗразковий хореографічний колектив «КАМЕЛІЯ» Вищого професійного училища № 22 м.Сарни (керівник – Катерина ШЕПЕЛЬ) за сольну композицію «Кішка»;
ІІІ місцеХореографічний колектив «РИТМ» Державного навчального закладу «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (керівник – Ольга ЖОГЛО) за композицію «Денс-мікс»;
ІІІ місцеЯРОШ Ольга Державного професійно-технічного навчального закладу «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» (керівник – Людмила ШМАЙХЕЛЬ) за сольну композицію «Крила кохання»;
ІІІ місцеХореографічний колектив «САМОЦВІТИ» Державного професійно-технічного навчального закладу «Сарненський професійний аграрний ліцей» (керівник – Лариса ОЛЕЩУК) за композицію «Кохання-золото».




Дипломи переможцям будуть надіслані на адреси електронних скриньок закладів освіти та територіальних громад, вказаних у заявках.

Вітаємо переможців!
Бажаємо  міцного здоров’я, невичерпного натхнення і ще більше яскравих перемог!


 
Переглядів: 413 | Додав: admin
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР