28.05.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


23:01:25
Підсумки ІІ обласного етапу Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я»
З 01 квітня по 31 травня 2021 року з метою утвердження та пропаганди здорового способу життя, запобігання негативним проявам серед учнівської молоді, виявлення і підтримки талановитих підлітків  Навчально-методичним центром  естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області був проведений онлайн ІІ обласний етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «МОЛОДЬ ОБИРАЄ ЗДОРОВ'Я».


У фестивалі-конкурсі взяли учать 48 команд закладів загальної середньої освіти, 12 із закладів професійної (професійно-технічної) освіти. Програма фестивалю включала в себе конкурс літературно-музичноспортивних міні-композицій, конкурс плакатів (86 робіт) та конкурс фотографій (96 робіт).
Виступи команд були позитивними та вирізнялися поєднанням різних жанрів, стилів і напрямів мистецтва. Учасники продемонстрували власні досягнення у розв’язанні проблем обраної теми у трагічній, гумористичній, образній, художньо-спортивній та інших формах.Тематика композицій була спрямована на популяризацію переваг здорового способу життя, формування у молоді безпечної поведінки, збереження власного здоров’я та здоров’я оточуючих, відображення моральних, духовних цінностей. Були підняті й теми антибулінгу, боротьби зі шкідливими звичками, комп'ютерної залежності.

.
Переглядів: 417 | Додав: admin
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР