23.06.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


13:38:20
Підбито підсумки фотоконкурсу «МОЯ УКРАЇНО!»
  Відповідно до плану проведення обласних заходів із дітьми  та учнівською молоддю за напрямами позашкільної освіти у 2021 році, затвердженого наказом управління освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації від 21.01.2021 р. № 08, та з метою розвитку і популяризації фотомистецтва серед учнівської молоді Навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 22 по 30 листопада 2021 року був проведений обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів «МОЯ УКРАЇНО!» серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь юні фотоаматори із 18 закладів області. На розгляд журі конкурсу було представлено 94 фотороботи у номінаціях: «натюрморт», «пейзаж», «портрет», «макрофотографія», «флора та фауна», «побутове фото». За рішенням компетентного журі переможцями конкурсу у відповідних номінаціях стали: 

У номінації «макрофотографія»

І місце - ПЕТРОВИЧ Дмитрій, учень ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей»;
ІІ місце - ПРИЙМАК Дмитро, учень Радивилівського професійного ліцею;
ІІ місце - КОРІНЬ Владислав, учень Квасилівського професійного ліцею;
ІІІ місце - НЕСТЕРЧУК Ангеліна, учениця Рокитнівського професійного ліцею;
ІІІ місце - ПАРХОМОВИЧ Оксана, учениця ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»;
ІІІ місце - ШТАНДАРУК Влад, учень Вищого професійного училища № 24 м. Корець.


     
У номінації «натюрморт»

І місце - КУЧЕРЯВА Марія, учениця Рівненського професійного ліцею;
ІІ місце - ТУРУК Оксана, учениця Вищого професійного училища №22 м.Сарни;
ІІ місце - ТРОХИМЧУК Володимир, учень Рокитнівського професійного ліцею;
ІІІ місце - МОМОТЮК Іван, учень ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище;
ІІІ місце - ПОЛХОВСЬКИЙ Юрій, учень ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей»;
ІІІ місце - КРАСКА Станіслав, учень Вищого професійного училища №25 смт Демидівка.


 
У номінації «пейзаж»

І місце - ЛАВРЕНЮК Сергій, учень ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»;
ІІ місце - ЖОГЛО Андрій, учень Квасилівського професійного ліцею;
ІІ місце - ЖДАНЮК Тетяна, учениця ДПТНЗ «Березнівське вище професійне училище»;
ІІІ місце - КРАСЬКО Вікторія, ДПТНЗ «Дубровицький професійний ліцей»;
ІІІ місце - ВЕЛИЧ Максим, учень ДНЗ «Здолбунівське вище професійно-технічне  училище залізничного транспорту»;
ІІІ місце - КАЛЮЖНА Дарина, учениця ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі».



У номінації «побутова фотографія»

І місце - КОЧУБЕЙ Каріна, учениця ДНЗ «Здолбунівське вище професійно-технічне  училище залізничного транспорту»;
ІІ місце - СТАРЯТ Володимир, учень Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка;
ІІ місце - ВАКУЛКО Денис, учень ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей»;
ІІІ місце - ЛАВРЕНЮК Сергій, учень ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»;
ІІІ місце - РУДАК Микола, учень Радивилівського професійного ліцею;
ІІІ місце - САЩУК Юлія, учениця Клеванського професійного ліцею.



У номінації «флора і фауна»

І місце - ВІЛЬЧИНСЬКА Анастасія, учениця ДПТНЗ «Острозьке вище професійне училище»;
ІІ місце - СУЛІКОВСЬКА  Вікторія, учениця Рівненського професійного ліцею;
ІІ місце - ЛУКОМСЬКИЙ  Віталій, учень ДПТНЗ «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу і дизайну»;
ІІІ місце - НОВАК Наталія, учениця ДПТНЗ «Соснівський професійний ліцей»;
ІІІ місце - АЛЕКСАНДРОВИЧ Оксана, учениця Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка;
ІІІ місце - МУРАВИНЕЦЬ  Анастасія, учениця Вищого професійного училища № 29 смт Володимирець.



У номінації «портрет»

І місце - ДАНЮК Антон, учень ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі»;
ІІ місце - ВИНЯРЧУК Яна, учениця Рівненського професійного ліцею;
ІІ місце - МЕЛЕЙКО Ілля, учень ДПТНЗ«Острозьке вище професійне училище»;
ІІІ місце - ЩОЛКО Юлія, учениця ДНЗ «Здолбунівське вище професійно-технічне  училище залізничного транспорту»;
ІІІ місце - ПОЛІЩУК Роман, учень учениця Вищого професійного училища № 25 смт Демидівка;
ІІІ місце - ВАКУЛКО Денис, учень ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей».



Переможці будуть нагороджені дипломом Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Дипломи будуть надіслані на вказану у заявці електронну пошту.






.
 
Переглядів: 642 | Додав: admin
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР