23.06.2024

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0Увага! У 2021 році конкурс проходитиме дистанційно!
Конкурс організовує Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області. Обласний конкурс читців-гумористів проводиться з метою виявлення та підтримки талановитої молоді, популяризації художнього слова, розвитку кращих традицій українського гумору.

До участі у конкурсі запрошується талановита учнівська молодь закладів освіти віком від 9 до 18 років, що випробовує себе у мистецтві художнього читання. ... Читать дальше »
Переглядів: 396 | Додав: admin | Дата: 11.10.2021

 Щорічно з метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області проводить обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «ЗА НАШУ СВОБОДУ». Цьогоріч конкурс проходить з 15 до 29 жовтня.

 Завданнями конкурсу є:
   надання моральної підтримки воїнам ООС;
   розвиток почуття патріотизму та відповідальності за майбутнє своєї держави;
   виховання любові до рідного краю;
   виявлення, розвиток і підтримка здібних, обдарованих і талановитих дітей;
   патріотичне виховання дітей та молоді засобами українського мистецтва. 

 У конкурсі беруть вихованці (учні) закладів загальної середньої, позашкільної освіти територіальних громад області та закладів професійної (професійно-технічної) освіти.
Учасники змагаються у розділах образотворче мистецтво та поезія (вірші) присвячені значущим подіям захисту України. ... Читать дальше »
Переглядів: 401 | Додав: admin | Дата: 11.10.2021

МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР