![](http://i.piccy.info/i9/99d5e6cee4c9126c7f95138b0f00ebfe/1633800132/16389/1415781/11955images_1_.jpg)
З огляду особливої актуалізації питання виховання національно свідомого, духовно багатого та фізично здорового молодого покоління, стратегічних підходів та цілісної державної політики у сфері патріотичного виховання та для виконання протокольних доручень заступника начальника відділу професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації Олени ПОЛЮХОВИЧ (за підсумками наради керівників ЗП(ПТ)О від 18 червня 2021 року) Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області ініціює створення у закладах ЗП(ПТ)О творчі групи для організації та проведення системної і цілеспрямованої діяльності з національно-патріотичного виховання.
Очолювати творчу групу має заступник директора з навчально-виховної роботи, який здійснюватиме загальне керівництво, визначатиме порядок її роботи. Діяльність групи проводиться відповідно до календарного плану роботи.
...
Читать дальше »