09.06.2023

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

КАТЕГОРІЇ
Юна Зірка [12]
Вифлеємська Зірка [14]
Міс Профтехосвітяночка [8]
Веселі Закаблуки [11]
"Поліський краю дорогий" [2]
"Живи, Кобзаре, в пам'яті людській" [16]
"Об’єднаймося ж, брати мої!" [23]
"Знай і люби свій край" [15]
"Воскресни, писанко!" [5]
"Оксамитовий рай" [9]
"Поліські пересмішники" [10]
"Моя Україно!" [6]
"Поліська Січ" [13]
"Талановита Україна" [7]
"На крилах пісень до Європи" [1]
"Моя професія найкраща" [1]

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Головна » Статті » КОНКУРСИ - ФЕСТИВАЛІ » Веселі Закаблуки

У вихорі танцю
Сьогодні одним із мистецтв в Україні, що користується шаленою популярністю та любов'ю, є хореографія. Адже танець - надзвичайне мистецтво. Поринувши хоч раз у світ музики, рухів та почуттів, і відчувши це поєднання душі та тіла, неодмінно хочеться повертатися до нього знову.
З метою естетичного виховання дітей та молоді засобами хореографічного мистецтва та виявлення нових обдарувань в Будинку культури села Горбаків Гощанського району проводився ІІІ обласний фестиваль-конкурс хореографічних колективів "Веселі закаблуки" серед учнів навчальних закладів області. Організаторами фестивалю-конкурсу були управління освіти і науки облдержадміністрації, навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області та сільськогосподарське підприємство ім.Воловікова.
У фестивалі-конкурсі взяли участь 10 хореографічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів, 16 позашкільних закладів і 16 професійно-технічних навчальних закладів.
Учасників фестивалю привітав директор навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних  навчальних закладів у Рівненській області Климюк Володимир Миколайович та заступник генерального директора сільськогосподарського підприємства ім.Воловікова Мельничук Раїса Григорівна.
На сцені розгорнулося справжнє дійство. Яскраві костюми, цікаві хореографічні постановки, запал та натхнення, з якими діти показували свої досягнення, надавали фестивалю-конкурсу особливої неповторності. Боротьба була нелегкою, адже всі конкурсанти показали дуже високий рівень у різних номінаціях та різних вікових категоріях.
Кращими серед загальноосвітніх навчальних закладів були хореографічні колективи "Поліський віночок" Рівненської класичної гімназії, "Ритми серця" Мирогощанської загальноосвітньої школи Дубенського району. Серед колективів позашкільних навчальних закладів вдало виступив народний ансамбль танцю "Україночка" будинку дітей та молоді Дубенської міської ради, зразковий ансамбль народного танцю "Барвінок" Здолбунівського 
районного центру творчості дітей та юнацтва, зразковий хореографічний колектив "Шанс" комунального закладу "Районний будинок дитячої та юнацької творчості" м.Березне, "Пірует" будинку дитячої та юнацької творчості Кузнецовської міської ради, "Посмішка" Костопільського будинку школярів та юнацтва, "Вояж" Сарненського районного будинку дітей та молоді.
Кращими серед професійно-технічних навчальних закладів були хореографічні колективи: "Камелія" з вищого професійного училища №22 м.Сарни, танцювальний дует вищого професійного училища № 1 м.Рівне, колектив народного танцю "Родина" з ДПТНЗ "Острозьке вище професійне училище" та інші.
Всі учасники фестивалю-конкурсу отримали солодощі від сільськогосподарського підприємства ім.Воловікова, та смачні подарунки від Голови правління Рівненського обласного відділення Дитячого фонду України Мозолюк Антоніни Федорівни.Переможці ІІІ обласного фестивалю-конкурсу хореографічних колективів "Веселі закаблуки" будуть нагороджені дипломами управління освіти і науки облдержадміністрації та подарунками.
 
 
 
 
 
 
Категорія: Веселі Закаблуки | Додав: admin (30.05.2013)
Переглядів: 1539 | Теги: фестивалі, конкурси
Всього коментарів: 0
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР