02.10.2023

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

МЕНЮ САЙТУ

БІБЛІОТЕКАРЮ

КЕРІВНИКУ ГУРТКА

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0


17:52:55
Вшанування Дня Європи в контексті українсько-польського проекту
Учасники євроклубу «Нація» та активна молодь ДНЗ «Рівненське вище професійне училищересторанного сервісу і торгівлі» взяли участь у проекті «Майстер-шеф по-польськи – або популяризація польського кулінарного спадку в Рівному» ініційованому громадською організацією «Українсько-Польський Союз ім. Томаша Падури». Проект тривав протягом 10 – 13 травня на базі ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі». Проект є особливий тим, що спрямований на інтеграцію між польською та українською культурами, шляхом обміну досвідом у приготуванні національних страв свого народу між учнями Рівненського  ВПУ ресторанного сервісу  і  торгівлі та студентами кулінарного училища міста Стшельце-Краєнське, Польща.
Програма українсько-польської співпраці була надзвичайно насиченою та цікавою. Учасники обох сторін мали змогу взяти участь у різноманітних інтеграційних та розважальних заходах, іграх та екскурсіях, що дозволили поглибити культурний обмін та виявити точки дотику у професійній діяльності, з можливістю використання встановлених зв’язків у майбутньому. 10 травня учні ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» тепло зустрічали польську делегацію та продовжили спілкування під час інтеграційного заняття «Знайомство»  та майстер-класу з приготування українських національних страв, який для гостей з Польщі провели: майстер в/н Надія Лемех, старший майстер Олена Гарбарук та учні групи К-11. Готували борщ «Український» та бутерброди з салом. 11 травня   учні ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» відвідали майстер-клас з приготування польських національних страв, який провели польські гості. Готували «Бігус» (бігос) по-польськи.Після майстер-класу всі учасники проекту відвідали виховний захід «Єднаймося ж, брати мої!», присвячений Дню Європи в Україні. Захід підготували та провели разом з учнями: Ірина Катеринчик та Оксана Доманська - керівники євроклубу «Нація», Віталій Лампека  і  Ольга Кривець  - керівники гуртків художньої самодіяльності. Учасники з Польщі познайомились з євроклубом «Нація», оцінили його гімн та наполегливість євроклубівців. Впродовж заходу здійснювався послідовний переклад польською мовою для забезпечення максимального комфорту для гостей.Згодом пан Кшиштоф, директор кулінарного училища міста Стшельце-Краєнське та учень Патрік презентували особливості своєї країни за допомогою презентації.В цілому захід виявився цікавим та корисним для обох сторін проекту. 12 травня учасники проекту відвідали місто Львів. 13 травня майстер-клас з приготування «Журеку», польського супу на заквасці, проводив шеф-кухар ресторану-піцерії "La Riva" Сергій Гарбарчук. Того ж дня були підведені підсумки співпраці, та учасники отримали сертифікати про участь у проекті.

Учні ДНЗ «Рівненське ВПУ ресторанного сервісу і торгівлі» взяли участь у міжнародному проекті вперше. Однак керівництво закладу та активна молодь сподіваються на подальший розвиток та комунікацію на міжнародній арені.Переглядів: 470 | Додав: admin
МИ У FACEBOOK

НАШ МЕДІА-ЦЕНТР