Понеділок
23.04.2018
02:09:22
Ви увійшли як Гость
Привіт! Гость

 
НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області
ГОЛОВНА МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД
»
«Все, що cприяє культурно-духовному розвитку – працює проти війни». Зигмунд Фройд
ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

КАЛЕНДАР
«  Февраль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ
Всего ответов: 311

Головна » 2018 » Февраль » 9 » Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
15:17:05
Підведено підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості
Протягом січня в області проводився ІІІ етап ХVІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої». У ньому змагалися учні закладів загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) освіти, шкіл естетичного виховання області. Цього року конкурс проходив за темою «Ніхто нам не збудує держави, коли ми самі її не збудуємо, і ніхто з нас не зробить нації, коли ми самі нацією не схочемо бути» (В’ячеслав Липинський).
Учасники конкурсу наблизилися до професійної майстерності, показали свій хист, зріле громадянське мислення, уміння творити. І це переконує: в української нації є майбутнє і, попри всі випробування, пережиті рідним багатостраждальним народом, Україна ніколи не збідніє на таланти.
    Відповідно до рішення журі, переможцями визнано:

у номінації  «Література»
Водько Юлію, ученицю Вараської гімназії Вараської міської ради (вчитель – Печончик Н. П.);
Голуб Ірину, ученицю Мізоцький навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів-ліцей» Здолбунівської районної ради (вчитель – Поліщук Н. В.); 
Клименка Гліба, учня Комунального закладу «Школа-інтернат ІІ – ІІІ ступенів «Рівненський обласний ліцей» Рівненської обласної ради (вчитель – Юрчук Т. П.); 
Турика Андрія, учня Сарненського навчально-виховного комплексу «Школа-колегіум» ім. Т.Г.Шевченка Сарненської районної ради (вчитель – Турик І. Р.);
Ушарук Вікторію, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 20 Рівненської міської ради (вчитель – Сукач Н. І.)

у номінації «Історія України і державотворення»
Клічука Артема, учня Комунального закладу Привільненської сільської ради Молодавська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Дубенського району (вчитель – Ярмолюк О. І.);
Корнійчука Андрія, учня Мутвицької загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Зарічненської районної ради (вчитель – Тумаш В. М.);
Обребського Юрія, учня Рівненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів – ліцей» № 19 Рівненської міської ради  (вчитель – Одарич О. А.);
Семенюка Віталія, учня Полянської загальноосвітьої школи І – ІІ ступенів Сарненської районної ради (вчитель – Банацька М. А.);;
Степанюк Марту, ученицю Рівненської загальноосвітьої школи І – ІІІ ступенів № 8 Рівненської міської ради (вчитель – Слободенюк І. М.)

у номінації «Образотворче мистецтво»
Антонюк Олександру, вихованку Комунального закладу «Мирогощанська державна школа мистецтв» Мирогощанської сільської ради Дубенського району (викладач – Кудіна Є. П.);
Власюк Олександру, ученицю Рівненської української гімназії Рівненської міської ради (керівник гуртка – Бурець О. А.);
Лихочвор Наталію, вихованку Комунального закладу «Млинівська  дитяча художня школа» Млинівської селищної ради (викладач – Ковальська І. А.);
Полюхович Дарину, ученицю Зарічненського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія» Зарічненської районної ради (вчитель – Дробко І. В.);
Продоус Юлію, ученицю Плосківської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Острозького району (вчитель – Марчук Т. М.)

у номінації «Декоративно-прикладне мистецтво»
Лещук Христину, ученицю Рівненської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів № 23 Рівненської міської ради (керівник гуртка – Лисюк Л. І.);
Олійник Анастасію, ученицю Рівненського навчально-виховного комплексу № 2 «Школа-ліцей» Рівненської міської ради (керівник гуртка –Наумець Л. К.);
Павлюк Анастасію, вихованку Рівненського міського центру творчості учнівської молоді Рівненської міської ради (керівник гуртка – Мельничук Г.  П.);
Самченка Станіслава,учня Вищого професійного училища № 1 м. Рівне (майстер виробничого навчання – Дубень Я. Й.);
Яцика Василя, учня Державного навчального закладу «Дубенське вище художнє професійно-технічне училище» (майстер виробничого навчання – Місюрко А. О.).
Роботи переможців направлено до Києва для участі у заключному етапі Всеукраїнського конкурсу.
Вітаємо переможців та їх педагогів із заслуженою перемогою! Бажаємо нових звершень і творчих успіхів!
 
Переглядів: 134 | Додав: admin
ЗВІТ ДИРЕКТОРА

ЗВІТ
директора Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області перед трудовим колективом про роботу у 2013 - 2017 роках

РІВНЕ. МАЙДАН

ПОГОДА ЗА ВІКНОМ