Четверг
16.08.2018
07:14:25
Ви увійшли як Гость
Привіт! Гость

 
НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області
ГОЛОВНА МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД
»
«Все, що cприяє культурно-духовному розвитку – працює проти війни». Зигмунд Фройд
МЕНЮ САЙТУ

КАЛЕНДАР
«  Июль 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ
Всего ответов: 330

Головна » 2018 » Июль » 31 » Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
13:26:52
Підсумки обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»
 З метою виховання патріотів, громадян правової, демократичної держави навчально-методичним центром естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 10 по 31 травня 2018 року проводився  обласний етап Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу»

У конкурсі взяли участь учні закладів загальної середньої та позашкільної освіти  Гощанського, Дубенського, Дубровицького, Здолбунівського, Березнівського, Володимирецького, Рівненського, Костопільського, Млинівського, Радивилівського, Сарненського районів, міст Дубно, та Вараш. 

Учасниками конкурсу стали також учні Рівненського професійного ліцею, ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей», Вищого професійного училища № 22 м. Сарни, Квасилівського професійного ліцею та ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі». 

На конкурс обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчості дітей та учнівської молоді «За нашу свободу» було представлено 108 малюнків та 96 поетичних творів.

У номінації «образотворче мистецтво» переможцями стали:
Вікова категорія 7-10 років
Яскул Дарину, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (І місце); 
Ковб Тетяну, ученицю Вараського навчально-виховного комплексу «ДНЗ – ЗОШ І ступеня» №1  Вараської міської ради (ІІ місце); 
Копитюк Соломію, вихованку Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (ІІ місце); 
Булан Тетяну, вихованку Будинку дитячої та юнацької творчості Вараської міської ради (ІІІ місце); 
Мандрейчук Софію, Черняк Ніну – вихованок Рівненського районного Центру дитячої та юнацької творчості Рівненської районної ради (ІІІ місце). 
Вікова категорія 11-14 років
Ільченко Дарію, ученицю Судобицької загальноосвітньої  школи І-ІІ ступенів  Дубенської районної ради (І місце); 
Легку Надію, ученицю Костопільської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Костопільської районної ради  (І місце); 
Тарасюк Вероніку, вихованку комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (ІІ місце); 
Власенко Жасмін, ученицю Клесівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Клесівської селищної ради Сарненського району (ІІ місце); 
Максімову Мар’яну, ученицю Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради Дубенського району (ІІ місце); 
Деменко Валерію, ученицю Вараської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 Вараської міської ради (ІІІ місце); 
Дмитерчук Наталію, ученицю Корнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради (ІІІ місце); 
Наконечного Євгена, вихованця комунального закладу «Степанський Будинок дітей та молоді» Сарненської районної ради (ІІІ місце); 
Воробей Олію, ученицю Хорупанської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району (ІІІ місце). 
Вікова категорія 15-18 років
Савича Владислава, учня Вищого професійного училища № 22 м. Сарни  (І місце); 
Жилку Олену, ученицю державного навчального закладу  «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (ІІ місце); 
Ковальчук Аліну, вихованку комунального позашкільного навчального закладу «Володимирецький районний Будинок школярів та юнацтва» (ІІІ місце).

У номінації «поезія» переможцями стали:
Вікова категорія 7-10 років
Галушка Богдана, учня Орв’яницького навчально-виховного комплексу 
 «ЗОШ І-ІІІ ступенів  - ДНЗ» Дубровицької районної ради (І місце); 
Цабан Каріну, ученицю Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа»  (ІІ місце); 
Боришкевич Софію, ученицю Перетоцької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Костопільської районної ради (ІІ місце); 
Савчук Анастасію, ученицю Тростянецького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів – ДНЗ» Дубенської районної ради (ІІ місце); 
Фисюка Богдана, учня Білогородського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ступенів - ДНЗ» Дубенської  районної ради (ІІІ місце); 
Омелянюк Катерину, ученицю Бортницького навчально-виховного комплексу «ЗОШ І ступеня-ДНЗ» Дубенської районної ради (ІІІ місце); 
Гречко Тетяну, ученицю Туменського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Дубровицької районної ради (ІІІ місце); 
Токарчука Любомира, вихованця комунального закладу «Районний Будинок дитячої та юнацької творчості» Березнівської районної ради (ІІІ місце). 
Вікова категорія 11-14 років
Батурка Лері, учня Вовницької загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Бокіймівської сільської ради Млинівського району (І місце); 
Брижа Олександра, учня Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (І місце); 
Ковальчук Діану, ученицю Корнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради (І місце); 
Ветрову Віталіну, ученицю Зносицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (ІІ місце); 
Котяй Олену, ученицю  опорного закладу «Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (ІІ місце); 
Леуса Дмитра, учня Великожолудського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Володимирецької районної ради (ІІІ місце); 
Опалько Катерину, ученицю Вирівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (ІІІ місце); 
Маслянчук Оксану, ученицю Тріскинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Сарненської районної ради (ІІІ місце). 
 Вікова категорія 15-18 років
Кочубей Марію, ученицю Квасилівського професійного ліцею (І місце); 
Казанчук Софію, ученицю ДНЗ «Рівненське вище професійне училище ресторанного сервісу і торгівлі» (І місце); 
Костюкевич  Оксану, ученицю опорного закладу «Малівська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Боремельської сільської ради Демидівського району (І місце); 
Волочнюка Микиту, учня Новаківського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ДНЗ» Володимирецької районної ради (ІІ місце); 
Трушковську Анжеліку, ученицю Тараканівського ліцею Тараканівської сільської ради Дубенського району (ІІ місце); 
Жовтанюк Іванну, ученицю ДПТНЗ «Сарненський професійний аграрний ліцей» (ІІІ місце); 
Бойко Наталію, ученицю Володимирецького районного колегіуму Володимирецької районної ради (ІІІ місце). 

Роботи переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу направлені у м. Київ для участі у завершальному етапі конкурсу.
 
Переглядів: 18 | Додав: admin
ЗВІТ ДИРЕКТОРА

ЗВІТ
директора Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області перед трудовим колективом про роботу у 2013 - 2018 роках



ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

РІВНЕ. МАЙДАН

ПОГОДА ЗА ВІКНОМ