27.05.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 428


11:41:05
Майстер-клас з акторської майстерності
16 лютого 2015 року на базі Вищого професійного училища №1 міста Рівного Навчально-методичний центр естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області спільно з викладачами та студентами кафедри театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету провели майстер-клас з акторської майстерності для керівників драматичних гуртків. У майстер-класі взяли участь 22 керівника драматичних гуртків та гуртків літературно-естрадної мініатюри.
Захід розпочався з вітального слова заступника директора з навчально-виховної роботи ВПУ №1 м. Рівне В’ячеслава Володимировича Вороневича. Методист НМЦЕВУ ПТНЗ у Рівненській області Марія Петрівна Цьомик у своєму виступі звернула увагу аудиторії на важливість розвитку артикуляційного апарату для вироблення навиків сценічної мови. 
Заслужена артистка України, доцент Галина Василівна Цьомик більш детальніше розповіла про всі тонкощі сценічного слова. Студенти IV курсу кафедри театральної режисури Рівненського державного гуманітарного університету продемонстрували зразки вправ на дихання та дикцію.
Кандидат історичних наук, доцент Галина Дмитрівна Борейко висвітлила ключові питання акторської майстерності. Студенти продемонстрували композицію «Дощ». 
Наприкінці заходу молоді актори представили учасникам та гостям інсценізацію балади «Про гени» Івана Драча. На закінчення - учасники майстер-класу поділилися отриманими враженнями.Переглядів: 433 | Додав: admin
ЮНА ЗІРКА ОНЛАЙН

МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА