27.05.2020

  
ПривітГость!

МІЙ ПРОФІЛЬ РЕЄСТРАЦІЯ ВИХІД ВХІД

НМЦЕВУ ПТНЗ
у Рівненській області

ЗАРАЗ НА САЙТІ
Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

МЕНЮ САЙТУ

ОПИТУВАННЯ
ОЦІНІТЬ НАШ САЙТ


Відповіді: 428


13:41:56
«ДНІПРО» у Рівному
На запрошення Навчально-методичного центру естетичного виховання учнів професійно-технічних навчальних закладів у Рівненській області з 7 по 13 березня 2015 року у місті Рівне перебуватиме Зразковий художній колектив хор української пісні «ДНІПРО» Запорізького обласного центру художньо-естетичної творчості учнівської молоді під керівництвом Анатолія Тиховського.

Протягом відзначення у Рівному Шевченківських днів колектив виступатиме у різних освітянських закладах та на різних майданчиках міста. Хор вирізняється високим рівнем виконавської та художньої майстерності. Особливістю їхнього співу є народний стиль. Сильні голоси хлопців та дівчат, їхня мелодика ніби переносять глядачів у давні традиції степової України.

У репертуарі хору пісні на слова Т. Шевченка, Л. Українки, козацькі та народні пісні, а загалом їх репертуар нараховує більше чотирьох десятків різнопланових композицій.
Нехай невеликий внесок дітей Запоріжжя буде частиною перемоги та великого добра, яке стане запорукою щасливого майбутнього нашої країни! 
Переглядів: 364 | Додав: admin | Теги: Зразковий, художній, колектив, «ДНІПРО», хор української пісні
ЮНА ЗІРКА ОНЛАЙН

МЕДІА-ЦЕНТР

БІБЛІОТЕКИ ПТНЗ

КЕРІВНИК ГУРТКА